^Yukarı
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Google Optimizasyon

Arama motoru optimizasyonu: (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. İngilizce kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Site dışı SEO yapmak için çok sayıda farklı teknikler vardır. En popüler olanları ise siteye Backlink almaktır. Backlink sayınızı artırmak için çeşitli yollar kullanabilirsiniz. Başka sitelerle link değişimi yapmak, sitenizi dizin ve toplistlere eklemek, bloglardan yorum backlink almak, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde siteniz adına grup açarak makale veya içeriklerinizi tanıtmak ve sitenize link vermek, Yahoo! Answers gibi soru-cevap sitelerinde soruları olanlara yardımcı olmak ve referans olarak sitenizi göstermek bunlardan sadece birkaçıdır.

Biz Sitenizi Google Arama Motoruna uygun hale getirip sitenizin en üst sıralarda çıkmasına yardımcı oluyoruz...Google Arama Motorlarına kayıt için aşağıdaki linke tıklayın...

 

Google Kayıt Formu İçin Tıkla !

Web Tasarım

 

Her Şirkete Web Sitesi Zorunluluğu... Yasa ne diyor?

Tasarının yasalaştığı tarihten itibaren 3 ay içinde hiç web sitesi yaptırmayan ya da yasaya uygun web sitesi yaptırmayan; anonim şirket yönetim kurulu üyeleri, limited şirket müdürleri ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirkette komandite ortaklar 6 aya kadar hapis ve 100 günden 300 güne kadar adlî para cezasıyla cezalandırılacaklar.

 

 

 

 

Paket

1

 

Paket İçeriği


1- ÖZEL TASARIM
2- 5 GENEL SAYFA OLUŞTURMAK
3- 1 YILLIK ALAN ADI (COM,ORG,NET,COMTR)
4- 200 EMAİL HESABI
5- İLETİŞİM FORMU MODÜLÜ
6- HAVA DURUMU MODÜLÜ
7- DÖVİZ KURU MODÜLÜ

ŞOK FİYATA - 0541 786 2372  İletişim İçin Tıklayın...

 

 

 

Paket

2

 

Paket İçeriği


1- ÖZEL TASARIM
2- SINIRSIZ GENEL SAYFA
3- 1 YILLIK ALAN ADI
4- 200 MAİL HESABI
5- İLETİŞİM FORMU MODÜLÜ
6- YÖNETİM PANELİ
7- FOTOGRAF GALERİSİ
8- HAVA DURUMU MODULU
9- DOVIZ KURU MODULU
10- CANLI DESTEK MODULU

ŞOK FİYATA - 0541 786 2372  İletişim İçin Tıklayın...

 

 

 

 

 

Paket

3

 

Paket İçeriği


1- ÖZEL TASARIM
2- SINIRSIZ GENEL SAYFA
3- SINIRSIZ ÜRÜN SAYFASI
4- 1 YILLIK ALAN ADI
5- 1 YILLIK HOSTING
6- SINIRSIZ MAİL HESABI
7- 15 ARAMA MOTORUNA KAYIT
8- SEO DESTEGI
9- İLETİŞİM FORMU MODULU
10- CANLI DESTEK HATTI
11- YÖNETİM PANELİ
12- FOTOGRAF GALERİSİ
13- VIDEO GALERI
14- SOSYAL AĞ PAYLAŞIMI
15- HAVA DURUMU MODULU
16- DOVIZ KURU MODULU

ŞOK FİYATA - 0541 786 2372  İletişim İçin Tıklayın...

Web Tasarım Uzmanlığı

Web tasarım yaptırmak amacıyla yola çıkan değerli dostlarımıza fikir vermesi açısından, bununla birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz. Umarız anlatımlarımızın ardından web sitesi tasarımı, web sitesi yazılımı gibi konular hakkında daha geniş bilgiye sahip olarak web sitesi kurma aşamasındayken beklediğiniz kalitede doğru sonuçları elde edersiniz.

 

İnternet sitelerini yaşayan organizmalar olarak düşünmelisiniz, bakış açınızı genişleterek konuyu değerlendirmenizi kolaylaştırmış olursunuz . Elde edeceğiniz web sitesinin içinde barındırdığı web sitesi tasarımı, tasarımın uygulamaya dönüştüğü web yazılımı geçen zamanla beraber yeni eklentilere, güncellemelere, geliştirmelere ihtiyaç duyacağından; internet sitenizin belli başlı müdahalelerle ayakta tutulması gerekebileceğini lütfen unutmayınız. Şirketinizin sanal ortamda bulunan yüzü olan internet sayfanızın müdahaleye muhtaç duruma geldiğini fark etmeniz durumunda web sayfanızı yaptırdığınız ajansa, şirkete yada kişiye ulaşamıyor olmak fazlasıyla can sıkıcı, moral bozucu durum haline gelecektir buna emin olun. Kavuştuğunuz web sayfanızın sürekliliğini sağlamak amacıyla destek talep ettiğinizde beklemekte olduğunuz destek hizmetini elde edememek yaşamak istemeyeceğiniz durumların başında gelecektir.

 

Şirketimizin artısı olarak gördüğü özelliği arandığında ulaşılabilir olmak, yaptığı işin arkasında durmak, çalışmasını yürüttüğü kurum veya kişilere kaliteli hizmet verebilmesidir.  Zeta Danışmanlık Web Tasarım, web yazılımı buna mukabil olarak diğer web çözümlerini içeren hizmetlerini üretirken; çalışmasına, yaptığı işe, hizmete, müşterisine saygı duyarak hedefine odaklanır. Edindiği tecrübesiyle, tecrübeyle geliştirdiği sezgisiyle müşterilerini anlar, müşterilerinin isteklerine, taleplerine elinden geldiğince mükemmel şekilde cevap vererek müşterilerini memnun etmeye öncelik gösterir.

 

İnternet üzerinde barındıracağınız web sitenizi yani sizin sanal ortamda bulunan ofisiniz olan yapıyı inşa etmek sadece görüntü oluşturmaktan ibaret değildir. Yapılan çalışmanın arka planında uzman olmayanların görmediği, fark edemediği ince detaylar vardır. Arama motoru optimizasyonu (SEO) değerlendirmesinde sayfanızın kalitesini büyük oranda etkileyebilecek detayları; çalışmasını dikkatle ortaya dökerek gerçek hedefine yani müşteri memnuniyetine erişmek isteyen deneyimli firmalar önemser. Web tasarım, yazılım gibi web çözümlerine ilişkin projelerini güncel yazılım teknolojileri kullanarak arama motorlarına (google, yandex, bing) uyumlu seo kurallarına uygun yapıda inşa etmeye, tasarlamaya, kodlamaya dikkat eder. Görselliğin yanında, kolay kullanımı hesaba katarak kullanıcı dostu arayüzlü sayfalar dizayn ederek erişilebilirlik özelliklerini ön planda tutarak gezilen sayfanın beğenilir olmasına, yeniden ziyaret edilecek sayfalar arasına alınmasını amaçlar. Hepsinden önemlisi yaptığı işi beğenmezse müşterisine sunmaz. Sunulan çalışmanın müşteri tarafından beğenilmesiyle birlikte iş tamamlanma aşamasına geçer, gerçekten beğendiğiniz web sitenize kavuşmanın mutluluğunu sizinle birlikte yaşarız.

 

Web tasarımıweb yazılımı veya bütünleşik web çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, arama motoru uyumlu (seo uyumlu) güncel internet sitesi yaptırmak istiyorsanız, araştırma içine girmiş olmanıza rağmen hala karar veremediyseniz bizi hemen arayarak irtibata geçmenizde yarar var!. Sizi tecrübelerimizden faydalandırarak hak ettiğiniz internet sitesine kavuşturalım. İşimizin sizin tarafınızdan bilinmesi gereken gerçeklerini size anlatarak sizi doğru şekilde yönlendirelim, hedefinize beraber yürüyelim. Unutmayın bilmediğiniz işte doğru yol işi bilene danışmak, işi bilene yaptırmaktır.

 

Web Tasarım bizim işimiz, vakit kaybetmeden bize ULAŞIN !

Copyright © 2013. Ahmet Yavaş | Web Tasarım Uzmanı Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg